SlovakSchwarzkopf_Logo_170x50
Aktívny Komplex

Účinný a hodnotný – aktívny komplex od Gliss Kur

Každý vlas si vyžaduje starostlivosť, aby vyzeral zdravo a krásne. No každý typ vlasov je odlišný a vyžaduje rozličné zložky a účinnosť. Ošetrujúce rady Gliss Kur obsahujú špeciálne aktívne komplexy, ktoré su vyvinuté pre jednotlivé typy vlasov.

 • FIBER THERAPY – Regeneračná revolúcia s OMEGAPLEX

  FIBER THERAPY – Regeneračná revolúcia s OMEGAPLEX

  Časté sušenie, styling a farbenie zapríčiňujú poškodenie väzieb vo vnútri vlasového vlákna, ktoré narušujú ich vnútornú štruktúru. Vlasy vyžadujú regeneráciu, ktorá znovu obnoví poškodené väzby. Kvalita vlasov je obnovená a vlasové vlákna sú dlho-trvácne chránené proti rozštiepeniu. Receptúra obsahujúca prelomový OMEGAPLEX® ošetruje poškodené väzby vo vnútri vlasového vlákna pre lepšiu súdržnosť. Revolúcia v regenerácii vlasov, dlhotrvajúce zlepšenie vlasovej kvality.

  O rade FIBER THERAPY
 • S ošetrujúcim sérom na ochranu farby vlasov – ULTIMATE COLOR

  S prelomovým 3D farebným leskom – ULTIMATE COLOR

  Nový rad starostlivosti o vlasy s prelomovým 3D farebným leskom, uzatvára farebné pigmenty a posilňuje vlasy. Prvá starostlivosť o vlasy pre ochranu farby až na 12 týždňov. Žiarivý lesk, efekt proti vyblednutiu a UV-Filter.

  O rade ULTIMATE COLOR
 • ULTIMATE RESIST – S účinnou infúziou 3 proteínov

  ULTIMATE RESIST – S účinnou infúziou 3 proteínov

  Nový Gliss Kur Ultimate Resist je prvá vlasová starostlivosť od Gliss Kur s receptúrou 3 proteínov. Posilňuje vlasy od korienkov ku končekom, zvyšuje ich odolnosť a chráni pred poškodením. Pre až 20x odolnejšie, silnejšie vlasy.

  O rade ULTIMATE RESIST
 • S 8-imi vzácnymi skrášľujúcimi olejmi a keratínom – OIL NUTRITIVE

  S 8-imi vzácnymi skrášľujúcimi olejmi a keratínom – OIL NUTRITIVE

  Zdravé vlasy až po končeky: OIL NUTRITIVE je prvý regeneračný rad s 8-imi vzácnymi, hĺbkovo regeneračnými skrášľujúcimi olejmi. Receptúra vlasy vyživuje a zároveň ich obohacuje o keratín, ktorý znižuje štiepenie končekov až do 90%.

  O rade OIL NUTRITIVE
 • S 3x vyššou koncentráciou Komplexu tekutého keratínu – ULTIMATE REPAIR

  S 3x vyššou koncentráciou Komplexu tekutého keratínu – ULTIMATE REPAIR

  Perfektná starostlivosť na suché a poškodené vlasy: inovácia v regenerácii ULTIMATE REPAIR obsahuje 3x vyššiu koncentráciu tekutého keratínu a regeneruje aj extrémne poškodenia vlasov. Nová receptúra s vlasom identickými zložkami dokonale regeneruje poškodenia vlasov.

  O rade ULTIMATE REPAIR
Predchádzajúca
 •  1 |
 •  2 
gk_footer_440x50_SK