SlovakSchwarzkopf_Logo_170x50
Použitie

Umývanie. Ochrana. Starostlivosť.

Optimálna starostlivosť o vlasy je založená na 3 jednoduchých krokoch: Šampón, ktorý vlasy jemne umýva a pripraví ich zároveň na ďalšiu starostlivosť. Kondicionér, ako ochrana citlivých mokrých vlasov, dodáva vlasom pružnosť a uľahčuje ich rozčesávanie. Vlasové kúry ako posledný krok – poskytujú vlasom špeciálnu starostlivosť.

 • Šampón

  Šampóny jemne a hĺbkovo umývaju vlasy. Odstraňujú znečistenie, prirodzenú mastnotu a odumreté časti pokožky, ako aj prípadné zvyšky stylingových či ošetrujúcich prípravkov.  Je dôležité šampón z vlasov dokonale vypláchnuť, pretože prípadné zvyšky šampónu zanechajú vlasy matné.

  Šampóny z ošetrujúcich radov Gliss Kur sa perfektne hodia k jednotlivým typom vlasov. Špeciálne aktívne komplexy dodajú vlasom presne to, čo potrebujú: viac lesku, starostlivosti, sily, pružnosti a regenerácie.

   

 • Kondicionér

  Tak ako šampóny, aj kondicionéry radíme do základnej starostlivosti. Môžu sa používať po každom umytí vlasov. Mokré vlasy sú často matné a usporiadané. Vlasy sa počas umývania šampónom častokrát zauzlia a potom sa česaním môžu jednoducho poškodiť. Kondicionér dodá vlasom pružnosť, uľahčuje rozčesávanie a napríklad aj chráni vlasy pred teplom pri fénovaní.

  Kondicionéry sú zmývateľné alebo nezmývateľné.

  Zmývateľné kondicionéry sa jemne vmasírujú do mokrých vlasov, nechajú sa krátko pôsobiť a následne sa opláchnu. Tieto kondicionéry vlasy vyživujú a uhladia ich povrch. Vlasy tak ostanú po vysušení pružné a ľahko sa vytvarujú.

  Nezmývateľné kondicionéry sa nanášajú pred česaním do mokrých alebo uterákom presušených vlasov. Vlasom poskytujú dlhotrvajúcu starostlivosť.

  Kondicionéry z ošetrujúcich radov Gliss Kur sa perfektne hodia k jednotlivým typom vlasov. Špeciálne aktívne komplexy dodájú vlasom presne to, čo potrebujú: viac lesku, starostlivosti, sily, pružnosti a regenerácie.

 • Kúra

  Vlasové kúry poskytujú veľmi intenzívnu starostlivosť a mali by sa používať len vtedy, keď je to potrebné. V závislosti od potreby 1-3 krát za týždeň. Všetky aktívne komplexy našich vlasových kúr majú jednu vec spoločnú: ich hodnotné zložky sú vo vysokej koncentrácii a dokonale regenerujú poškodenia vlasov. Preto je dôležité zvoliť si tú správnu kúru presne podľa potrieb vlasov.

  Existujú vlasové kúry zmývateľné a nezmývateľné.

  Zmývateľné kúry by sa mali nechať pôsobiť vo vlasoch približne 1 minútu. Účinok vlasových kúr sa môže zintenzívniť pôsobením tepla – napr. nasadením plastovej čiapky na hlavu.

  Nezmývateľné vlasové kúry sa vmasírujú / nastriekajú do mokrých vlasov (niekedy len ku končekom vlasov), v závislosti od zvoleného výrobku. Nezmývateľné kúry nielen že šetria čas, ale zároveň poskytujú dlhotrvajúcu starostlivosť.

  Vlasové kúry z ošetrujúcich radov Gliss Kur sa perfektne hodia k jednotlivým typom vlasov. Nezáleží na tom, či chcete chrániť svoje vlasy pred štiepením končekov alebo potrebujete okamžitú regeneráciu.

gk_footer_440x50_SK